“Parfume” nga Annella (VIDEO)

Këngëtarja shqiptare Annella, që jeton tash e shumë vite në Danimarkë, pas lansimit të disa këngëve të saja që po synojnë tregun botëror, sot ka lansuar edhe këngën më të re “Parfume”, shkruan KultPlus.

Kjo këngëtare që është pjesë e labelit Wooden Hat Records në USA, më herët pat lansuar këngën “Red Stilettos”

Për këngën “Parfume”, ajo ka falënderuar stafin e saj, duke e vlerësuar të mrekullueshëm, kurse për këtë projekt që është i shoqëruar edhe me videoklip dhe me në stil tejet të veçantë ka shkruar se ka punuar si e çmendur për të krijuar këtë këngë dhe këtë video.

Annella është pjesë e labelit Wooden Hat Records në USA. Ajo është një vajzë me prejardhje nga Peja, por e lindur në Zvicër, e që tani jeton në Danimarkë, vendin në të cilin edhe filloi karrierën si këngëtare. Annella karakterizohet për stilin e muzikës që bënë dhe paraqitjen e saj./KultPlus.com