Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të ‘Billboard Latin Music Awards 2021’ (FOTO)

Mbrëmë (e enjte) u mbajt Billboard Latin Music Awards 2021.

Shfaqja e së enjtes e mbushur me yje, e mbajtur drejtpërdrejt dhe personalisht në Miami, përmban shfaqje nga Camila Cabello, Karol G, Juanes, Rauw Alejandro  dhe Christian Nodal, ndër të tjera.

Të pranishmit kanë preferuar të shfaqin shkëlqim, elegancë dhe origjinalitet.

Më poshtë ua sjellim pamjet më të bukura nga tapeti i kuq i mbrëmjes së kaluar. / KultPlus.com

Rosalia

Camila Cabello

Stefi Roitman

Jessica Carrillo

Natti Natasha

Jacky Bracamontes

Gaby Espino

Carla Medina