Rikthehet Tuna me ‘Chonga’ (VIDEO)

I ka munguar skenës që sa kohë, por ajo tashmë është rikthyer me një projekt mjaft interesant, shkruan KultPlus.

Është kjo këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu – Tuna, e cila sapo publikoi këngën e titulluar “Chonga”.

Për këtë këngë ajo ka bashkëpunuar me Cricketin për muzikën, ndërsa për tekstin me Sevenin dhe Elinelin. Melodinë e kanë bërë Kidda dhe Seveni./KultPlus.com