Një vogëlushe si Dua Lipa (FOTO)

Këngëtarja nga Kosova, Dua Lipa ka lindur më 22 gusht të vitit 1995. Vetëm 22 vjeçare dhe po arrin që të prek majat e suksesit, duke u bërë një nga femrat më të suksesshme në industrinë e muzikës, shkruan KultPlus.

Dua Lipa po mahnit botën me këngët e koncertet e saj. Kohëve të fundit kemi parë mjaft shumë imazhe të Dua Lipes në skenë dhe jashtë saj. KultPlus sot ju sjellë një imazh më ndryshe. Në këtë fotografi të postuar nga Micky Haxhiislami, shohim imazhin e Dua Lipes si fëmijë./ KultPlus.com