Elvana Gjata sjellë këngën “Shade”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata ka publikuar sot këngën e saj më të re të titulluar “Shade”.

Kënga të cilës i është realizuar edhe videoklipi është pjesë e albumit të ri të producentit amerikan, Poo Bear.

Ndryshe, ditë më parë policia ka shpallur në kërkim këngëtaren e njohur Elvana Gjata, e përfshirë në ngjarjen e ndodhur disa ditë më parë të ish-blloku në Shqipëri, atje ku mbeti i vrarë një person dhe u plagosën dy të tjerë./ KultPlus.com