Elvana Gjata: Kur edukojmë vajzat, kemi edukuar një komb

Këngëtarja e mirënjohur Elvana Gjata përmes rrjetit social Facebook, ka dhënë këtë mesazh të fuqishëm, shkruan KultPlus.

Elvana Gjata e njohur për krijimin e shumë këngëve të bukura, si dhe për zërin unik ka bërë këtë thirrje në rrjetin e saj social në të cilin janë të mbledhur një grup i madh i fansave dhe admiruesve të muzikës së saj. /KultPlus.com