Pas 19 vitesh transmetim, Ellen DeGeneres njofton fundin e emisionit të saj

Ellen DeGeneres bëri të ditur për Hollywood Reporter se po planifikon t’i jap fund emisionit të saj tejet të famshëm, ”The Ellen Tv Show”, përcjell KultPlus.

Ellen poashtu ka treguar se emisionin pritet ta përfundojë në vitin 2022.

“Kur je një person kreativ, duhet të sfidohesh vazhdimisht – dhe aq sa e mrekullueshme është kjo shfaqje, aq argëtuese është, por nuk është më një sfidë. Kur realizuam emisionin e 3000, të gjithë u emocionuam. Përqafuam njëri-tjetrin me lot në sy, por ka ardhur koha, edhe pse do të jetë e vështirë”, tha DeGeneres në një intervistë të publikuar të mërkurën.

DeGeneres tha gjithashtu se po mendon për hapat e saj të ardhshëm profesional.

“Unë kam disa ide, por agjenti im thotë: ‘Pse thjesht nuk rri ulur për një minutë? Kaq shumë sa je rraskapitur ti, s’e di se çfarë do të thotë të rrish ulur.’ Dhe nuk e di se për sa kohë do të jem në gjendje ta bëj atë, sepse tani jam si një Ferrari. Unë kam vazhdimisht nevojë për të ecur përpara”, kishe theksuar tutje DeGeneres. / KultPlus.com