Era Istrefi e lumtur pas provave, shfaqet përkrah futbollistit të njohur (FOTO)

Era Istrefi e cila është pjesë e këngëtarëve të këngës zyrtare të këtij kampionati – ‘Live it up’, bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam, ka udhëtuar drejt Rusisë ku po bën provat për performancën e saj në finalen e Kampionatit Botëror, shkruan KultPlus.

Para pak minutash ajo ka postuar një fotografi së bashku me lojtarin Ronaldinhjo, teksa shprehet e lumtur që ai ju është bashkuar gjatë provave.

“A happy rehearsals day🎤💛🤙🏻✨😊Thank you @ronaldinho for joining us”, ka shkruar Era.

Artistja kosovare pritet të performojë me datë 15 korrik në finalen e madhe. /KultPlus.com