81 vjeçarja që mahniti dhe përloti jurinë dhe publikun me zërin e saj (VIDEO)

Një gjyshe 81-vjeçare nga Dublini kishte thënë se ndihet e lumtur pasi u shfaq në audicionin “Ireland’s Got Talent 2018”.

Evelyn Williams kishte thënë se ajo ka kënduar që kur ishte 4 vjeç dhe nuk kishte aspak emocione për t’u ngjitur në skenë.

“Dua të këndoj dhe kur këndoj unë e fut gjithë zemrën dhe shpirtin tim në të”, ishte shprehur 81 vjeçarja. Që nga debutimi televiziv i saj, gjyshja u bë shumë e famshme, transmeton rtv21.tv.

Fansat me Evelyn Williams vazhdimisht bëjnë fotografi me të dhe duket se ajo është duke shijuar famën e saj.

Në rast se nuk e keni parë atë, këtu është klipi i audicionit të parë të 81 vjeçares./KultPlus.com