Lady Gaga, ndërpret koncertin derisa sheh një fans të gjakosur (VIDEO)

Gaga ishte duke performuar në Die Mohegan në Uncasville, Conn, të shtunën e kaluar derisa vërejti që një personi në audiencë po i rridhte gjak në fytyrë, përcjellë KultPlus.

Ajo më pas iu drejtua fansit të saj që quhej Meredith, deri në momentin kur arriti ekipi mjekësor.

“Unë isha duke shikuar rrotull dhe të pash. A jeni më mirë? … A keni nevojë për më shumë ndihmë?” ishin disa nga fjalët e këngëtare sapo ndërpreu këndimin.

Pasi Gaga vazhdoi të këndoj këngën e radhës “Paparazzi”, ajo ia dedikoi fansit të lënduar derisa kërkoi nga ekipi i saj që performanca e saj të shfaqej edhe në prapaskenë.

Ajo gjithashtu ndau një moment për ti treguar audiencës se ka disa gjëra që janë “më të rëndësishme sesa showbizi”./ KultPlus.com