Blogerja 54 vjeçare me stilin më të lakmuar sot në Instagram (FOTO)

Grece Ghanem nuk ka ndonjë profil modelesh. Por ka një stil të sajin, që ka bërë gjithë instagramin të fokusohet tek ajo. Mënyra se si i kombinon veshjet dhe aksesorët, me flokët e saj gri natyral, lëkurën paksa të nxirë nga dielli, na ka lënë të gjithëve gojëhapur.

Fustane të hapura, me rripa të hollë me çizme të zeza, vathë floriri të mëdhenj kombinuar me varëse dhe aksesorë dominant, janë pjesë e imazhit të saj.

Blogerja 54 vjeçare me stilin më të lakmuar sot në

Kombinon printe kafshësh, triko dhe pantallona bezhë. Me gjysëm çizme nga ato më në modë.

Blogerja 54 vjeçare me stilin më të lakmuar sot në
Blogerja 54 vjeçare me stilin më të lakmuar sot në

Për të përplasja e printeve me njëra-tjetrën, është must! Vesh xhaketa oversize, xhinse dhe këpucë të kuqe me takë.

Blogerja 54 vjeçare me stilin më të lakmuar sot në

Në vend të fustanit të zi të zakonshëm, preferon fund dhe këmishë me pika. Kombinuar me këpucë ngjyrë fildishi me pak takë.

Blogerja 54 vjeçare me stilin më të lakmuar sot në

Thotë se kjo është veshja e saj e preferuar! Kombinim që do t’ia kishin zili dhe blogeret 20 e ca vjeçare. Duket kaq bukur dhe casual!

Blogerja 54 vjeçare me stilin më të lakmuar sot në

Pardesytë nuk i ndan. I kombinon me xhinse dhe atlete me kuadrate.

Blogerja 54 vjeçare me stilin më të lakmuar sot në

Është intervistuar nga shumë revista për stilin e saj unik dhe personal. Madje e kanë quajtur “Mosha influencuese”.

Blogerja 54 vjeçare me stilin më të lakmuar sot në

Edhe pse ka flokë gri, nuk ka frikë nga ngjyrat pastel. Madje vesh kostume limon, dhe këpucë të bardha.

Blogerja 54 vjeçare me stilin më të lakmuar sot në
Blogerja 54 vjeçare me stilin më të lakmuar sot në
Blogerja 54 vjeçare me stilin më të lakmuar sot në

Grece mund t’ju japë një mësim të mirë stili të gjitha blogereve dhe influencueseve. Edhe pse nuk ka studjuar dizajn, di shumë mirë se si ta bëjë veshjen e saj të dallojë nga gjithë blogeret e tjera. Ky është një nga ato raste kur të huajt thonë “mosha është thjesht një numër”.

Blogerja 54 vjeçare me stilin më të lakmuar sot në
Blogerja 54 vjeçare me stilin më të lakmuar sot në
Blogerja 54 vjeçare me stilin më të lakmuar sot në