Cher publikon versionin e ri të këngës së njohur të grupit ABBA (VIDEO)

Në shtator ajo do të publikojë një album me versionet e saj të këngëve të njohura të ABBA.

Megjithatë, Cher ka sjellë “Gimme gimme gimme” nga ABBA.200 mijë klikime ka marrë vetëm nga dje kënga në “YouTube”, e cila do të jetë pjesë e albumit “Dancing Queen”. Në album do të jenë edhe “Fernando”, “Sos”, ‘Waterloo”, “The Winner Takes it all” dhe këngë të tjera./KultPlus.com