Yllka Gashi me fotosesion

Aktorja e njohur Yllka Gashi e cila ka disa vite që është tërhequr nga jeta publike, së fundi ka zgjedhur një formë tjetër që të jetë më afër adhuruesve të saj, shkruan KultPlus.

Fotografi Ilir Rizaj, i cili poashtu jeton në Amerikë dhe njihet për punën e tij profesionale në fotografi ka realizuar një fotografi me portretin e Yllka Gashit, fotografi që ka nxjerrë në pah bukurinë e aktores kosovare.

Edhe pse në Amerikë, për realizimin e këtij fotosesioni është angazhuar një ekip i tëri shqiptarë: flokët Noli, kurse griimin e ka realizuar Shqipe Namani./KultPlus.com