Kylie Jenner thotë se vajza e saj e pëlqen grimin

Ylli televiziv, Kylie Jenner, ka thënë se vajza e saj 20 muajshe është merak të grimohet.

Sipas People, këtë e tha Jenner në një video në Youtube, transmeton Klan Kosova, përcjellë KultPlus.com

“Stormi tani për tani është shumë e dhënë pas grimit. Kur unë i lyej buzët ajo e vëren menjëherë dhe kërkon që t’ia lyej buzët edhe asaj”, tha Jenner.