Hazz & Bllind sjellin këngën “Latina”, pritet të jetë hiti i verës (VIDEO)

Janë dy artista të rijnë që menjëherë pas publikimit të këngës së parë në muajin shkurt kanë marrë vëmendje të madhe nga publiku, shkruan KultPlus.

Hazz & Bllind sapo kanë lansuar hitin veror të titulluar “Latina”. Nën ritme të mrekullueshme dhe me një videoklip shumë verorë të realizuar në Shqipëri, dy djemtë shkëlqejnë me performancën e tyre.

Kënga është incizuar në studio te Genc Prelvukaj, përderisa për tekstin dhe melodinë janë përkujdesur vetë artistët. “Latina” pritet të shndërrohet në një hit verorë.

Videoklipi është realizuar nga Blackfish entertaiment.

Hazz & Bllind nuk e kanë ndërmend të ndalen, ata tashmë kanë gati edhe këngën e dytë e cila pritet të publikohet shumë shpejt.

Më poshtë ju ftojmë të shihni këtë projekt interesant: