Autori i Despacito-s po vjen në rajon

Luis Fonsi, autori i Despacito do të jetë më 24 nëntor, jo larg Kosovës, shkruan KultPlus.

Ai ka thyer të gjitha parashikimet me këngën “Despacito”, dhe mbetet si një hit i paharruar duke prekur krejt rruzullin tokësor.

Luis Fonsi, më 24 nëntor do të jetë në Beograd, përkatësisht në Kombank Areni. Ai ka përfshirë këtë qytet në kuadër të turit të tij “Love + Dance”./KultPlus.com