Manushi Chhillar “Miss World 2017” (VIDEO)

Vajza nga India ka marë kurorën e më të bukurës së botës, në garën e bukurisë në “Miss World 2017”, shkruan KultPlus.

Ajo është 20 vjece dhe është student e mjekësisë.

Kjo vajzë nga India ka dërguar kurorën e më të bukurës në Indi, për të gjashtën herë me radhë, dhe kurora e parë në këtë vend kishte shkuar qysh në vitin 1966./KultPlus.com