Kjo ishte një ndër këngët më të dashura të Ibrahim Rugovës (VIDEO)

Presidenti Historik i Kosovës Ibrahim Rugova, kujtohet gjithmonë nga të gjithë qytetarët e Kosovës e poashtu edhe nga familja e tij.

Kësisoj, Blerta Kllokoqi Rugova, gruaja e djalit të presidentit Rugova, mbrëmë ka publikua një ndër këngët më të dashura të presidentit historik, shkruan KultPlus.

“Rrallë kam pa kso bukurie”, është kënga që ish-presidenti Ibrahim Rugova, thuhet ta ketë dashur më së shumti dhe ta ketë dëgjuar me ëndje.

“Për një natë të qetë dhe të këndshme, larg viber-it dhe përgjimeve, ju ftoj të dëgjoni një nga këngët më të dashura të Presidentit historik Dr. Ibrahim Rugova “Rrallë kam pa kso bukurie”, ka shkruar Blerta Kllokoqi Rugova, në rrjetin e saj social Facebook./ KultPlus.com