Ciara lanson videoklipin “Level Up” (VIDEO)

Ciara ka publikuar projektin e saj të ri me videoklip.

Videoklipi elektrizues vjen në formë të një himni të vallëzimit që e tregon atë që pikërisht ajo di të bëjë më së miri.
Klipi i përqendruar në vallëzim është xhiruar nga vet Ciara dhe Parris.

Ciara, që festoi përvjetorin e dytë të martesës me Russell Weilson këtë muaj, po bën gati edhe albumin e ri për të cilin ka premtuar më shumë hite vallëzimi.

“Dua ta bëj botën të vallëzojë”, u shpreh ajo për Haper’s Bazaar kohë më parë.

Ciara ka kohë që s’ka lansuar projekte dhe pritet që gradualisht të rikthehet me hite tjera. / KultPlus.com