Ka vdekur këngëtari Nijazi Bytyqi

Ka vdekur këngëtari i njohur i muzikës pop-rok Nijazi Bytyqi, shkruan KultPlus.

Lajmi është bërë i ditur nëpërmjet rrjeteve social nga miqtë dhe të afërmit e Bytyqit.

“Lamtumirë të parit, prej të pareve ne Pop & RnR-llin e Kosovës, dhe mikut time paqe dheun e lehte… Do të na mungshë Nijazi Bytyqi…!”, ka shkruar Sheki Hoxha./ KultPlus.com