Princi Charles bën paraqitjen e parë pasi doli pozitiv me koronavirus

Princi Charles  iu ka bërë thirrje njerëzve që të “presin për kohë më të mira” në paraqitjen e tij të parë që kur u diagnostikua me koronavirus.

Në një video të postuar në Twitter, ai tha se periudha e tij e izolimit tashmë kishte përfunduar por paralajmëroi se distancimi social mund të ishte një “përvojë e çuditshme, zhgënjyese dhe shpesh shqetësuese”, Klan Kosova. / KultPlus.com