Rita e mrekullueshme në ceremoninë e revistës GQ

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Rita Ora, ka shkëlqyer gjatë parakalimit në tepihun e kuq për ndarjen e çmimit “Men of the Year” nga revista e njohur “GQ”.

Përkrah yjeve si Abbey Clancy, Rosie Hintington-Whiteley dhe Kate Beckinsale, krijuesja e hitit “Girls” shfaqi glamur me fustanin e saj të tejdukshëm./ KultPlus.com