Sunny Hill Tirana vazhdon prezantimin e artistëve të rinj

Për herë të parë në historinë e festivaliy “Sunny Hill”, ai do të ndryshojë destinacion, shkruan KultPlus.

Përpos Prishtinës, tani “Sunny Hill” do të mbahet edhe në Tiranë, ku një numër i konsiderueshëm i artistëve veçse janë zbuluar, kur kanë mbetur edhe shtatë ditë për të filluar gjithçka.

Art Haliti, Sancet, Cryjaxxx, Lekë, Rrrron, Alban Chela janë artistët që janë prezantuar ditën e sotme, së bashku me DJ-in e njohur “Hardwell”.

Festivali ‘Sunny Hill’ në Tiranë do të mbahet në datat 26, 27 dhe 28 gusht./ KultPlus.com