Babai i këtij djali në foto, porosi për Edi Ramën

Protestat në Tiranë, që kanë kundërshtuar rrënimin e Teatrit në Tiranë, janë bllokuar nga policia e Shqipërisë, dhe shumë të rijnë kanë përfunduar si ky i ri që shihet në foto, shkruan KultPlus.

Rexhep Shahu, babai i Blendi Shahut që është shtrirë përtokë nga policia e Shqipërisë, i është drejtuar me një status kryeministrit Rama.

KultPlus ju sjell reagimin e tij.

Edi Rama!
Im bir Blendi Shahu qe sheh ne foto nuk eshte terrorist.
Eshte student i Akademise se Arteve. Ata qe i bejne keq atij behen qyqe…/KultPlus.com