Publikohet traileri i ‘The Spider-man: No Way Home’

Është publikuar traileri i filmit “The Spider-Man: No Way Home” dhe flet shumë për aludimet e deritanishme.

Shumë njerëz kishin lodhje nga Marvel pas “Avengers:Endgame” dhe me të drejtë, por që kur shfaqjet e Disney +, WandaVision, Falcon dhe Winter Soldier, Loki – janë shfaqur bashkë me to është rikthyer edhe ‘oreksi’.

Faza e katërt e MCU ka filluar zyrtarisht dhe ndërsa “Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings” dhe “Eternals” duken të mrekullueshëm – ka një film që të gjithë po presin. Dhe këtu fjala është për Spider-Man.

Siç mund ta shihni në trailer, ngjarjet e filmit të mëparshëm duken të korrigjohen me përfshirjen e Doctor Strange, ose të paktën ai përpiqet, por ndërhyrja e tij duket se sjell dimensione të shumta në lojë- Spider-Man: Into the Spider- Verse duke e bërë këtë me një sukses kaq të madh në vitin 2018.

Duket se ne tani do të marrim një version të drejtpërdrejtë të tij dhe gjithashtu me pjesën që konfirmon rikthimin e Alfred Molinas në kast.

Kishte zëra që Tobey Maguire dhe Andrew Garfield mund të ktheheshin sërish por në këtë fragment nuk është se duken. Por, kjo nuk do të thotë që nuk do ketë supriza.

Filmi i plotë pritet të publikohet më 17 dhjetor, në prag të festave të fundvitit./KultPlus.com