“Art Mania” fton teatrot të aplikojnë për edicionin e dytë

7 Shtator, 2022 - 7:59 pm

Edicioni i dytë i “Art Mania” do të mbahet nga data 24 deri më 28 nëntor, shkruan KultPlus.

‘Art Mania`, vjen me shfaqje teatrale, stand-up, muzikë, ekspozita, workshop dhe aktivitete tjera artistike.

“I ftojmë të gjitha teatrot të aplikojnë me shfaqjet që i kanë në repertorin e tyre në [email protected] deri me datë 01.11.2022”, thuhet në postimin e tyre. /KultPlus.com

Të ngjajshme