Elhaida Dani sot e ftuar në skenën e “Musicall”, suksesi i radhës për këngëtaren shqiptare

3 Korrik, 2021 - 8:43 pm

“Musicall”, është një ndër koncertet më të famshme të mjuzikllit që mbahet sonte në Trieshtë, ku do të prezantohen mjuzikllat dhe kolonat zanore më të mira të të gjitha kohërave, shkruan KultPlus.

Në këtë skenë do të ngjiten të famshmit si: Giò di Tonno, Vittorio Matteucci dhe Graziano Galatone.

Por së bashku me të do të ngjitet edhe këngëtarja shqiptare Elhaida Dani, e cila në këtë koncert do të prezantohet me Esmeraldën./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme