Fatos Berisha vlerësohet me çmimin vjetor për regjinë më të mirë

27 Mars, 2023 - 10:00 pm

Në kuadër të Ditës Botërore të Teatrit, Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sporteve ka ndarë çmimet vjetore nëpër kategori të ndryshme, shkruan KultPlus.

Në mesin e çmimeve që janë ndarë, është ndarë edhe ai për regjinë më të mirë, cmim që ka shkuar për Fatos Berishën, i cili është vlerësuar për regjinë e shfaqjes “Pornography”./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme