Hapja e Kinemasë ‘Hyrije Hana’ me filma që nuk duhet humbur, publikohet orari për këtë javë

1 Dhjetor, 2021 - 11:21 pm

KINO është një ambient i veçantë i argëtimit për familjen dhe shoqërinë, i cili vjen si një inovacion në hartën kulturore të qytetit të Gjakovës. KINO me një stil modern ju prezanton kinemanë “Hyrije Hana” me filmat më të ri me teknologjinë e fundit digjitale 3D si dhe teknologjinë më të re të zërit ‘Dolby Surround 5.1’, shkruan KultPlus.

Kjo kinema posedon sallën me një kapacitet prej 250 ulëseve, bashkë me ulëset VIP dhe ulëset familjare. Ofron filma premierë në kohë rekorde duke ofruar një përvojë të re të artit të shtatë.

KINO “Hyrije Hana” ka një mision: të jetë një destinacion i veçantë i argëtimit për të gjitha moshat, juve ju mbetet vetëm të zgjidhni filmin!

KultPlus ju sjellë orarin e plotë për këtë javë në KINON e Gjakovës “Hyrije Hana”. /KultPlus.com

May be an image of text that says 'KINRJE HANA 02 Eenjte enjte 03 remte 04 shtune Ron's gone wrong 13 Zgjoi 13:00 05 Ediel Paw Patrol 11:00 Zgjoi 15 Boss Baby 11:00 Eternals Ron's gone wrong 3D House of Gucci 17:00 Encanto 00' King Richard Spencer 15:00 Venom 15:00 Resident Evil: Raccoon City 20 00 Queenpins 21:00 Resident Evil: Welcome Raccoon 0 Zgjoi 17:00 Eternals 20 :00 Kalendari enjte diel Queenpins 19 Antlers 21:00'

Të fundit

Të ngjajshme