MKRS ndanë nesër çmimet vjetore për teatër

1 Tetor, 2020 - 3:50 pm

Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, nesër ndanë çmimin për vepër jetësore dhe çmimet vjetore për teatër.

Çmimet ndahen nesër në ora 10:00 në Kabinetin e Ministres Dumoshi. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme