Ndejë, letërsi dhe muzikë pa protokoll në përmbyllje të sezonit të Teatrit ‘Oda’

24 Qershor, 2021 - 12:50 pm

Teatri ‘Oda’ po e përmbyllë sezonin 2020/2021 me një event ku do të ketë letërsi dhe muzikë pa protokoll, përcjellë KultPlus.

Gjatë këtij eventi të paralajmëruar nga Teatri Oda, do të performojnë muzikantët si: Arbër Salihu, Tomor Kuci dhe Drin Tashi.

Gjithashtu eventi do të përmbajë edhe lexim e diskutim me shkrimtarin Alban Tufën i cili ishte edhe pjesë e programit për rezidenca të shkrimtarëve READ.

Kjo festë mbahet sonte, me 24 qershor duke filluar nga ora 19:00 në Teatrin Oda. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme