Performanca teatrore ‘Procesi Viti 0’ me premierë në Teatrin Oda

22 Maj, 2021 - 7:30 pm

Këtë të diele në teatrin Oda do të mbahet premiera e performancës teatrore ‘Procesi Viti 0’, shkruan KultPlus.

Autore e kësaj performancë teatrore është Mergime Jetishi ndërkaq regjisor Gëzim Hasani.

Aktorët që luajnë në këtë shfaqje janë Valdrin Osmani dhe Fitore Rama.

Premiera e ‘Procesi Viti 0’ do të mbahet me fillim nga ora 19:00./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme