Shfaqja ‘Kthimi i Karl Majit’ anulohet, shkak gjendja e keqe shëndetësore e njërit prej aktorëve

30 Janar, 2022 - 11:12 pm

Edhe pse shfaqja “Kthimi i Karl Majit” ishte paraparë të shfaqej nesër në Teatrin Oda, një gjë e tillë nuk do të ndodhë për faktin se kjo shfaqje është anuluar, shkruan KultPlus.

Përmes një njoftimi në llogarinë zyrtare në “Facebook”, Teatri Oda ka njoftuar se kjo reprizë është anuluar.

“Ju njoftojmë se repriza e shfaqjes “Kthimi i Karl Majit” e planifikuar për datën 31 janar në Teatrin ODA, ANULOHET, për shkak të gjendjes shëndetësore të njërit prej aktorëve. Ju kërkojmë ndjesë dhe ju ftojmë të na bashkoheni në reprizat e rradhës për të cilat do të ju njoftojmë me kohë! Falemnderit për mirëkuptim!”, thuhet në postimin e tyre.

Teatri Oda pritet që të bëjë të ditur gjatë ditëvë në vijim edhe orarin për muajin shkurt. /KultPlus.com

May be an image of 1 person and text

Të ngjajshme