Deputeti i LDK-së vizaton një portret gruaje gjatë punës në Kuvend

16 Janar, 2018 - 6:21 pm

Të gjithë e njohin për deputet, por jo edhe për piktor. Arben Gashi, deputet i LDK-së ka një hobi interesant. Siç duket, Gashit i pëlqen të vizatojë, dhe këtë e bën edhe gjatë mbledhjeve të komisioneve.

Gashi, i cili është anëtar i Komisionit për Legjislacion gjatë tërë kohës ka shkarravitur mbi një letër të bardhë.

Rezultati i këtyre shkarravinave del të jetë portreti i një femre, shkruan Insajderi.

Gashi është pjesë e Komisionit për Legjislacion si i dërguar nga Grupi Parlementar i Lidhjes Demokratike të Kosovës. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme