Gazeta zvicerane, lexuesve: Bëjeni shqiponjën dhe na dërgoni foto

24 Qershor, 2018 - 12:58 pm

Gazeta e njohur zvicerane, Blick.ch, ka kërkuar nga lexuesit e saj që t’i dërgojnë fotografi duke festuar me shqiponjë, ashtu si Granit Xhaka e Xherdan Shaqiri.

Dy futbollistët e Zvicrës nga Kosova, Xhaka e Shaqiri, festuan me shqiponjë golat e tyre në ndeshjen ndaj Serbisë në Kampionatit Botëror.

http://insporti.com/gazeta-zvicerane-lexuesve-bejeni-shqiponjen-na-dergoni-foto/

Të ngjajshme