Kështu dukej Saranda në vitin 1974 (FOTO)

10 Prill, 2018 - 11:00 am

Saranda është një ndër pikat kryesore të bregdetit shqiptar dhe pikërisht për bukuritë që ka ky vend edhe kostoja për të kaluar pushimet në këtë vend është mjaftë e lartë, shkruan KultPlus.

Tashmë është publikuar një fotografi e viteve të 70-ta, pikërisht e vitit 1974, ku Saranda shihet mjaftë ndryshe.
KultPlus ju sjellë këtë fotografi që mund të shihni dallimin e këtij vendi./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme