Ky është mbishkrimi rrënqethës i “Plisave” në “Loro Boriçi” (FOTO)

17 Nëntor, 2018 - 11:11 pm

Ndërsa Shqipëria po humb thellë në “Loro Boriçi”, 4-0 nga Skocia, të pranishëm si gjithmonë në përkrahje janë tifozët nga Prishtina “Plisat”.

“Plisat” në këtë ndeshje e kanë shpalosur edhe një mbishkrim që nuk është publikuar më parë:

Vitet kalojne dhe vdekja do te arrije, por eshtrat e mi do te kene qetesi vetem kur Kosova, me paqe a stuhi do t’i bashkohet nenes Shqiperi! /KultPlus.com

Të ngjajshme