займ на карту онлайн потребительский кредит

Të ikësh nga ministre si Mirela Kumbaro

17 Janar, 2019 - 1:30 pm

Ka hedhur firmën e fundit sot, përkthyesja e shkëlqyer nga frëngjishtja që dëgjoi emrin 5 vjet më parë nga Edi Rama për të lënë kompjuterin dhe për të drejtuar kulturën.

Disa e deshën, disa jo, fundja siç ndodh në politikë. Ajo që veçohet sot për Kumbaro është ‘maniera’ sjellja e hijshme pa kunja, pa sforco, por sikur kjo të ishte gjëja më normale në botë. Në fakt njerëzit njihen më mirë kur ikin se kur vijnë.

Ja çfarë shkruan Kumbaro sot: Krenare👐🏻 qe sot hedh firmen e fundit si Minister i Kultures ne kurorezimin e nje pune 2vjeçare: Krijohet Qendra Kombetare per Librin e Leximin 🇦🇱Shqiperia, njesoj si Franca, Italia dhe jo vetem, do te kete nje institucion te dedikuar per politikat e programet e Librit, Leximit, Krijimtarise, Edukimit permes Emancipimit te Mendjes! Faleminderit Skuadres se Kultures qe e krijoi dhe Qeverise dhe Kryeministrit Rama, qe e miratoi sot Faleminderit te gjithe miqve qe mbeshtesin Levizjen Kombetare per Lexim Ta gëzojmë.”, ka shkruar Kumbaro në Instagram. /KultPlus.com

https://www.instagram.com/p/BssbVYxn8V6/

Të ngjajshme