займ на карту онлайн потребительский кредит

Tirana ndez dritat e festave të fundvitit (VIDEO)

7 Dhjetor, 2017 - 10:40 am

Tashmë në gjithë botën kanë nisë përgatitjet për festat e fundvitit, e një ndër to që është edhe më e rëndësishmja në këto festa, është zbukurimi i qyteteve dhe shtëpive.

Kësisoj mbrëmë kryeqyteti i Shqipërisë, Tirana, ndezi dritat në Sheshin Skënderbej, shkruan KultPlus.

Kjo gjë u bë nga i pari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, i cili këto momente magjike i ndau edhe me ndjekësit e tij në rrjetin social Facebook.

“Gezuar Festat – Tirana i ndezi dritat e festes, solidaritetit e bujarise shqiptare!”, ka shkruar Veliaj, i cili poashtu ka publikuar edhe një video pikërisht të momentit të ndezjes së dritave. / KultPlus.com

Të ngjajshme