Turizmi malor në Malësinë e Madhe, pamje përrallore (FOTO)

15 Janar, 2018 - 11:00 am

Kryeministri shqiptar Edi Rama, mëngjesin e së hënës, u ka uruar të gjithë shqiptarëve një ditë të mbarë, me pamje përrallore nga Malësia e Madhe, shkruan KultPlus.

Me disa fotografi në Lepushkën e Kelmendit, Edi Rama, ka treguar se aty ka nis të jetësohet turizmi malor.

“MIRËMËNGJES
dhe me këto pamje përrallore nga Lepusha e Kelmendit, në Malësinë e Madhe, vetëm pak kilometra larg nga Shkodra ku ka nisur të jetësohet turizmi malor, ju uroj një javë të mbarë”, ka shkruar Edi Rama./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme