Vjen manifestimi ‘Takimet e Dom Mikelit’ në Stubëll të Epërme

10 Shtator, 2017 - 12:36 pm

Më 23 qershor në Stubëll të Epërme (Viti) do të mbahet takimi tradicional kulturor e shkencor ‘Takimet e Dom Mikelit’, shkruan KultPlus.

Në këtë manifestim sikurse viteve të kaluara përpos debateve do të mbahet edhe ‘Ora e Madhe Letrare’, do të bëhet ndarja e çmimit ‘Agim Ramadani’ për tri poezitë më të mira si dhe do të ketë program argëtues me Dava Gjergjin dhe ansamble të këngëve dhe valleve.

‘Takimet e Dom Mikelit’ mbahen më 23 qershor me fillim nga ora 09:00, në Stubëll të Epërme (Viti)./ KultPlus.com

Të ngjajshme