Dua Lipa dhe Bebe Rexha shkëlqejnë në tapetin e Billboard Music Awards (FOTO)

21 Maj, 2018 - 11:00 am

Dy shqiptare mbrëmë kanë shkelur në tapetin e kuq të eventit Billboard Music Awards 2018 që u mbajt në Las Vegas, shkruan KultPlus.

Bebe Rexha dhe Dua Lipa dy këngëtare që po pushtojnë skenat ndërkombëtare, dje kanë shkëlqyer me dukjen e tyre në këtë ceremoni, ku kanë marrë pjesë edhe shumë emra të mëdhenj të industrisë muzikore. Po ashtu Dua Lipa atje ka intepretuar edhe superhitin e saj “New Rules”.

KultPlus ju sjellë fotografi të këtyre dy këngëtareve atje.

Të fundit

Të ngjajshme