‘Kokërr Chair’, prodhuesi vendor i ulëseve moderne

27 Nëntor, 2021 - 9:55 am

Prodhuesi i ulëseve moderne me ngjyra dhe modele të shumëllojshme.

Ulëse standarde, kolltuqe, shilte, shtretër të gjitha të mbushura me kokërrza Polisteroli që i bënë të lehta, ekologjike dhe më e rendësishmja janë ortopedike.

‘Kokërr Chair’ janë të përshtatshme për shtëpi dhe biznese, zyre, kafiteri, sony playstation, pishina, kopshte për fëmijë, studio.

Kokërr Chair për ambiente të jashtme janë të punuara nga materiali ëaterproof, rezistente ndaj ujit kurse për ambientet e brendshme janë të punuara nga dy shtresa ashtu që shtresa e jashtme të mund të pastrohet në Lavatriçe.

Transporti Gratis për Kosovë dhe Shqipëri.

Na vizitoni në Instagram dhe Facebook në ‘Kokërr Chair’.

Tel: +383 45 525 465

Kokërr Chair garanton për Cilësi!

Të fundit

Të ngjajshme