Ndërron jetë gazetari Nazmi Misini

4 Tetor, 2020 - 9:15 pm

Gazetari i Radio Kosovës, Nazmi Misini është ndarë nga jeta. Lajmi është bërë i ditur nga ish kolegu i tij Sabit Ballbani në rrjetin social “Facebook”.

“Lamtumire shoku dhe kolegu im me i mire. Te prehesh ne paqe Nazmi Misini”, ka shkruar ai.

Misini përgjatë karrierës së tij si gazetar ka qenë edhe kryeredaktori i gazetës ‘Rilindja’./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme