Pritet bashkëpunimi i Tunës me Armend Rexhepagiqin

9 Shkurt, 2019 - 7:38 pm

Tuna dhe Armend Rexhepagiqin mund të sjellin së shpejti në projekt të ri muzikor pasi që Tuna ka postuar në Instagram pamje nga studio ku gjendet me Armend Rexhepagiqin.

Dyshja kanë bashkëpunuar shumë kohë më parë e duket se tash kanë në plan projekte të reja muzikor, shkruan insajderi.

Kujtojmë se Tuna bashkëpunoi 12 vjet më parë me Armendin, në hitin e atëhershëm, “Bileta”. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme