Rita Ora fiton ‘Best pop’ në The Global Awards

1 Mars, 2018 - 10:48 pm

Këngëtarja Rita Ora sapo fitoi çmimin “Best pop”, në ceremoninë e The Global Awards që po mbahet këto momente në Londër, shkruan KultPlus.

Po ashtu ajo më parë ka dhënë një performancë të mrekullueshme në këtë skenë, ku ka performuar këngët e saj të njohura “Anywhere” dhe “Your song”.

Më pas ajo është ngjitur edhe me Liam Payne ku ka interpretuar këngën më të re “For You”. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme