Sonte nis sezoni i ri i Game of Thrones, “çmenden” fansat

14 Prill, 2019 - 10:51 pm

Game of Thrones është ndër serialet më të shikuara në botë për momentin. Kjo ka bërë që fansat e tij, sapo kuptuan që sezoni i 8 po fillon, të brohorasin e të shprehin dëshirën e flaktë që kanë për këtë serial.

Seriali i platformës HBO, Game of Thrones, filloi sonte në orën 21:00 të orës lokale të Amerikës Lindore, ndërsa për personat të cilët jetojnë në Kosovë, shfaqja do të fillojë në orën 03:00, të datës 15 prill.

Sezoni i tetë dhe i fundit, do të jetë më i shkurtri nga të gjitha sezonet e kaluara, por episode e tij do të jenë më të gjata në krahasim me të tjerat./Insajderi/ KultPlus

Të fundit

Të ngjajshme