Bill Clinton me plis (FOTO)

12 Qershor, 2019 - 12:38 pm

Fotografia: Hazir Reka

Fotografi i njohur kosovar Hazir Reka, në shenjë të 20 vjetorit të clirimit të Kosovës dhe vizitës së ish presidentit të SHBA-ve Bill Clinton në Kosovë, ka publikuar një fotografi tjetër të Clinton, shkruan KultPlus.

Reka ka postuar një fotografi ku shihet Bill Clinton me plis shqiptar, e që sipas Rekës kjo fotografi është realizuar në vitin 2009, atëherë kur Bill Clinton e kishte vizituar Kosovën./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme