Britney Spears shet pikturën për 10 mijë dollarë, të ardhurat shkojnë për viktimat e Las Vegas (FOTO)

8 Nëntor, 2017 - 9:00 pm

Këngëtarja 35-vjeçare, Britney Spears ka përdorur bojërat e ujit për të punuar një pikturë lulesh, të cilën më pas e kishte shitur për 10,000 dollarë në një ankand të hënën, shkruan New York Daily News, përcjellë KultPlus.

Te gjitha të ardhurat nga ankandi shkuan në VegasCares. “Jam shumë krenar ta quaj Vegasin shtëpinë time të dytë dhe unë jam shumë e kënaqur që po marr pjesë në këtë shfaqje të Cares Vegas”, tha Spears në një video-mesazh gjatë një koncerti atë natë.

“Lule në pikturën time përfaqësojnë një fillim të ri, dhe është në atë frymë që ne të ecim përpara. Të gjitha të ardhurat që do të fitohen do të shkojnë në fondin memorial Vegas Cares Memorial. Unë e vlerësoj mirësinë dhe bujarinë tuaj – ju dua Vegas “, ka thënë Spears./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme