Ekzpozita ‘Rrugëtimi Artistik II’ hapet këtë qershor, vjen si dedikm i talentit të studentëve

26 Qershor, 2021 - 9:34 pm

Ekspozita ‘Rrugëtimi Artistik II’ do të hapet këtë qershor, si dedikim i punës së studentëve të cilët përmes rrugëtimit të tyre arritën të kombinojnë talentin dhe idetë e tyre kreative, shkruan KultPlus.

Ekspozita shfaq vepra të fëmijëve dhe të të rriturve me imazhe artistike mbi tema të ndryshme të cilat kanë vënë në pah aftësitë e tyre unike.

Ekspozita do të mbahet më Qershor 2021, në ora 19:00 në HB-Atelier – Galeri./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme